Mistr výroby

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Mistr výroby
Pracovní náplň

Vedení týmu kolegů na středisku

zajištění chodu svěřeného střediska kovoýroby (ohraňování, pálení, vysekávání)

Kontrola dodržování pracovnch postupů, technologické kázně a bezpečnosti práce

Podpora ostatních oddělení spolupracujícíh s výrobou a motivace podřízených pracovníků

Zodpovědnost za odvedení naplánované výroby

Vyhodnocování práce podřízených pracovníků

Implementace procesu neustálého zlepšování

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí. Nabízíme jistotu peněz i zaměstnání.

Odpovědnou práci a zajímavé platové podmínky dle praxe a zkušeností

Možnost profesního rozvoje

Pracovní doba 7,5 hodiny denně + 0,5 hod. pauza na oběd

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity:

Příspěvek na závodní stravování ve výši 55% z ceny jídla

5 týdnů dovolené

Finanční odměny za pracovní výročí

Finanční odměny za doporučení nových kolegů

Příspěvek na penzijní pojištění

Zvýhodněné mobilní tarify

Závodní lékař v areálu

Požadujeme

Vyučení bez maturity

Zkušenosti se strojírenskou výrobou

Komunikační a řídící schopnosti

Znalost technické dokumentace, manální zručnost a samostatnost

Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

Těšíme se na Vaše zprávy!

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakt

DIOSS NÝŘANY a.s.
Nýřany 1238
330 23 Nýřany

+420 378 017 111
info@dioss.cz