Údržbář - správa budov

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Údržbář - správa budov
Pracovní náplň
  • Údržba technických zařízení budov (kotelny, vzduchotechnika, vratové a dveřní systémy atp.) jejich opravy a seřízení,

  • drobné opravy (zámečnické a instalatérské práce - voda, topení),

  • provádění periodické a preventivní údržby,

  • péče o zeleň v areálu firmy,

  • řízení strojů - VZV, multicara, traktor

Nabízíme
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Nástup možný dle dohody - ihned

  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

  • Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

Zaměstnanecké benefity:

  • Příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75% z ceny jídla

  • 5 týdnů dovolené

  • Finanční odměny za pracovní výročí

  • Finanční odměny za doporučení nových kolegů

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Závodní lékař v areálu

Požadujeme
  • středoškolské vzdělání technického směru min. s výučním listem

  • zkušenost na pozici provozní údržbář, správa budov a zařízení

  • zkušenost s údržbou mechanických zařízení (dveře, vrata, okna ..)

  • zkušenost s údržbou ZTI rozvodů a zařízení

  • zkušenost s údržbou topných rozvodů a zařízení

  • zkušenost s údržbou vzduchotechnických zařízení

  • zkušenost s obsluhou tlakových zařízení (kompresory, tlakové nádoby)

  • schopnost práce ve výškách (platné osvědčení výhodou)

  • praxe v oboru instalatér/ topenář výhodou

  • svářečský průkaz výhodou

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Další informace

Nástup možný ihned nebo dle dohody

životopisy zasílejte na kariera@dioss.cz, tel: 607 039 734

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

Těšíme se na Vaše zprávy!

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakt

DIOSS NÝŘANY a.s.
Přehýšov 251
330 23 Přehýšov

+420 378 017 111
info@dioss.cz