Kontrolor kvality ve strojírenství

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Kontrolor kvality ve strojírenství
Pracovní náplň

Do našeho týmu oddělení kvality přijmeme fyzicky zdatného kolegu na pozici kontrolora se zodpovědností za vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu strojírenských výrobků (svařenců), vytváření záznamů o kontrole a evidenci neshodných výrob.

  • vstupní, mezioperační a výstupní kontrola strojírenských výrobků, svařenců.

  • vytváření záznamů o kontrole a uvolnění výrobků.

  • evidence neshodných výrob

Nabízíme
  • odpovídající platové ohodnocení

  • stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti

  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • příspěvek na zaměstnanecké stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní pojištění a další benefity

Požadujeme
  • základní orientace ve strojírenských výkresech

  • uživatelská znalost MS Office

  • SOU/SŠ strojního zaměření výhodou

  • znalost posuzování svarů výhodou

Další informace

Nástup možný dle domluvy.

Životopisy zasílejte na kariera@dioss.cz, tel: 607 039 734

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

Těšíme se na Vaše zprávy!

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakt

DIOSS NÝŘANY a.s.
Přehýšov 251
330 23 Přehýšov

+420 378 017 111
info@dioss.cz